Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20447
Stary 17.09.2017, 13:35
Nieważne ile dostał czy chciał Vasiljev, ważne ze chciał kontrakt pewny na 2 albo 3 lata i dlatego nie został w jadze. Zreszta ma swój wiek i jak widać gra coraz słabiej - zeszły sezon miał sezon konia - cesarz Estonii etc w tym sezonie zabłyszczał 2 niewykorzstanymi karnymi. Nie ma kim zawracać sobie glowy
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując