|
Ramirez niespełna rozumu? Błyskotliwe analizy potwierdzają!
Niewystawianie dwóch wybawców Wisły, piłkarzy doskonałych, kompletnych w każdym calu. Halilovic i Kostal - ci dwaj panowie na ławce lub na trybunach to JAWNY SABOTAŻ!
A teraz spójrzcie na sprawę szerzej. Pomyślcie, że wstawianie Ze Manuela i Jesusa nie musi być forowaniem piłkarzy z południa. Może oni NA PRAWDĘ prezentują się lepiej niż wspomniana dwójka...
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|