Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3959
Stary 17.09.2017, 11:51
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Oprócz żółci wylewanej na każdym kroku przez Węgrzyna w stronę Wisły zwróciłem uwagę na dwie "perełki" z wczorajszego meczu. Koło 20 minuty zaczął coś mówić o widocznej przewadze w posiadaniu piłki przez gości, po czym wyświetliła się statystyka posiadania - 59-41 na korzyć Wisły. W drugiej połowie jak zaczął mówić, że on i jego ziomki z c+ wiedzą lepiej od Kiko na co stać Brożka, po czym spuentował swoją wypowiedź tym, że skoro Ramirez widzi go na treningach to wie lepiej.

Co oni w tym c+ wciągają?
Dodałbym do tego jego komentarz z cyklu "faul na Carlitosie był zbyt lekki, nie było karnego". Kpina.
Odpowiedz cytując