Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3958
Stary 17.09.2017, 11:46
Oprócz żółci wylewanej na każdym kroku przez Węgrzyna w stronę Wisły zwróciłem uwagę na dwie "perełki" z wczorajszego meczu. Koło 20 minuty zaczął coś mówić o widocznej przewadze w posiadaniu piłki przez gości, po czym wyświetliła się statystyka posiadania - 59-41 na korzyć Wisły. W drugiej połowie jak zaczął mówić, że on i jego ziomki z c+ wiedzą lepiej od Kiko na co stać Brożka, po czym spuentował swoją wypowiedź tym, że skoro Ramirez widzi go na treningach to wie lepiej.

Co oni w tym c+ wciągają?
Odpowiedz cytując