|
@nesta
zmień proszę dostawce bo nie da sie czytać Twoich postów. Zresztą popisy dałeś już w temacie Meresia jak już był rozpracowany na oszusta a Ty dalej staleś przy zdaniu że jest ok.
My nie oczekujemy cudów ale żeby oni coś grali. Przecież to co było wczoraj to antyreklama piłki. Jeżeli ktoś był pierwszy raz na meczu to wiecej nie przyjdzie.
ZeManuel, Imaz to jest sabotaż. Myślisz że oni grają coś na treningu. Otóż nie. BYłeś na sparinfu ze Skawiną?
To sobioe obejrzyj co tam grał Ze Manuel.
Wyjmujemy z tej drużyny Carlitosa i Sadloka i dostajemy bęcki od wszystkich!!!
|