Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3957
Stary 17.09.2017, 10:05
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
i kolejny mecz z antywiślackim komentarzem , naprawdde nie da sie nic z tym zrobic ?

ta radość komentatorów po golu wyrównującym , zupełnie jakby kadra się dostała na wielką imprezę po 20 latach przerwy...

nieprzypadkiem założyłem nowy temat, który nie wiedzieć czemu nie znalazł uznania w oczach moderacji , i został tu włączony

uważam że dokonania kvrwy wgrzynskiej zasługują na potępienie i taki temat w którym możnaby co mecz wylewać swoje żale do komentatorów by sie przydał

po wczoraj uważam że należałoby zrobic akcje mailingową do C+ grożącą bojkotem tych meczy jeśli on (i może mielcar) będą je komentować , a w końcu głównym targetem takiego widowiska sa kibice zainteresowanych drużyn wiec mogłoby to odnieść skutek !

delikatny fauł HOHOHO HEHEHEH
Odpowiedz cytując