Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

i kolejny mecz z antywiślackim komentarzem , naprawdde nie da sie nic z tym zrobic ?
ta radość komentatorów po golu wyrównującym , zupełnie jakby kadra się dostała na wielką imprezę po 20 latach przerwy...
|
nieprzypadkiem założyłem nowy temat, który nie wiedzieć czemu nie znalazł uznania w oczach moderacji , i został tu włączony
uważam że dokonania kvrwy wgrzynskiej zasługują na potępienie i taki temat w którym możnaby co mecz wylewać swoje żale do komentatorów by sie przydał
po wczoraj uważam że należałoby zrobic akcje mailingową do C+ grożącą bojkotem tych meczy jeśli on (i może mielcar) będą je komentować , a w końcu głównym targetem takiego widowiska sa kibice zainteresowanych drużyn wiec mogłoby to odnieść skutek !
delikatny fauł HOHOHO HEHEHEH