|
Chciałem napisać posta, ale przeczytałem 3 strony i dostałem raka.
spróbuje:
- poprawny mecz
- w miare uporządkowana gra
- dobra intuicja trenera odnosnie zmian
- kapitalna dyspozycja Carlitosa, który pamiętajmy musiał grac za dwóch bo wysuniętego napastnika póki co nie mamy
i disclaimer (konieczny , bo jedna większość forumowiczów to tacy znawcy piłki jak i skoków narciarskich, formuły 1 za Kubicy itd) : przezuty crossowe =/= laga do przodu
|