|
apeluje o trzymanie się tematów , bo aktualnie w temacie meczowym/trenerskim/transferowym/naszopilkarskim leca dyskusje które wymiennie mogłyby iść do każdego z nich...
@ashkeczup jestes moim największym rozczarowaniem na tym forum po takim brylancie od pierwszego posta widac z kim mamy do czynienia , ale Ty brutusie ?
@czaro chapeau bas za kulturę słową, wstyd to powinno być osobom które jechały CI od kurev w temacie o Mące
|