Wyświetl pojedynczy post
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1378
Stary 17.09.2017, 00:15
Problemy największe to :

1. Format środka pola. Mi się bardzo podoba Basha, dobrze się ustawia, ma przerzut, kopyto w nodze. Llonch i Basha mogą zadziałać. Alternatywy to Perez (niewiadoma), Halilovic (za mało daje w defensywie), Velez (ale raczej nie obok Lloncha).

2. Drugi napastnik do Carlitosa. Brożek niestety już chyba nic nie pokaże po utracie atrybutu szybkości, starzeje się podobnie do Żurawskiego. Nawet Ondrasek więcej dawał, no ale Czech też kontuzja. Nowi - Balanyuk i Kolar na nich liczę, bo to młodzi gracze, uznawani za talenty. Oby im się udało. Alternatywa to gra ofensywnym pomocnikiem, ale średnio to pasuje chyba. Imaz? Mała próbka, dziś niewidoczny. Halilovic i Wojtkowski? Chyba za wcześnie

3. Drugi skrzydłowy - całe szczęście, iż Małecki po fatalnym starcie sezonu się obudził. W jego przypadku taktyka upartego stawiania przyniosła efekt. Ofk Mały głównie grać powinien na lewym skrzydle, gdzie dobrze współpracuje z Sadlokiem (zmiany jedynie taktyczne jak np. z sąsiadką, gdy atakował skutecznie mającego żółtko Pestkę). Manewr "niech się przełamie" niestety w przypadkach Boguskiego i chyba już można powiedzieć Ze Manuela (choć wciąż liczę, że za jakiś miesiąc odpali...) zawiodła. Jest Bartosz, jest Wojtkowski, ale oni łącznie zagrali dobrych kilkadziesiąt minut ledwie. Cóż ponownie - liczę, iż Kamil odpali.

Potrzeba czasu, a malkontenci tu oszaleli. Wiśle potrzebna jest stabilizacja przede wszystki przy takim okienku rewolucyjnym wręcz jeśli chodzi o zmianę kadry. Spokój i czas.
Odpowiedz cytując