Temat
:
[IX KOLEJKA] WISŁA Kraków - Piast Gliwice, 16 Września, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
sedonh
Banita
Od: 03.2015
Offline
#
139
16.09.2017, 22:32
JarooP
napisał(a):
Jestem świeżakiem na forum i nie chce się madzrzyc ale takie jak coś "przerzut na druga stronę" to dla co niektórych to są lagi. Gramy tego dużo bo niestety nie mamy w środku takiego zawodnika jak ISCO który zrobi coś z niczego nawet Petar nam tego nie dawał bo za bardzo cofał się do przodu. Wojtkowski ma potencjał ale brakuje mu doświadczenia ma więcej fantazji a jego przechodzony mecz nie świadczy o nim najlepiej i nie dziwie się dlaczego nie gra za dużo.
Kiko stawia na swoją armie która zna,
która jak narazie nie wygrywa wszystkich wojen ale oby mu wygrali cała bitwę
.
Każdy trener na świecie tak robi. Wierzy swoim bo zna ich umiejętności.
Proszę to też wyjaśnij
sedonh
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez sedonh