Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.09.2017, 22:24
piotek napisał(a):Wyświetl post
Czyli dla Ciebie krytyka jest równoznaczna z nazywaniem kogoś debilem? No cóż...
Możliwe, że nie jest dość jasne, co chciałem powiedzieć. Odnosiłem się do cytatu Kiko, jakoby Wisła dużo grała piłką i nie bała się ryzyka. Kolejny mecz, który jest kompletnym zaprzeczeniem tych słów. A teraz to, co miałem na myśli, czyli:
1 opcja- Kiko naprawdę uważa, że gramy dobrze piłką i podejmujemy ryzyko.
2 opcja- Kiko uważa kibiców za kretynów i wkręca takie farmazony z nadzieją, że co najwyżej słuchamy relacji radiowej i nie widzimy co się na boisku dzieje.
Odpowiedz cytując