wolfy napisał(a):

Za nazwanie Ramireza debilem zasługujesz na bana. Za cytat z Biblii w tym kontekście na pogardę. Różni tu byli, ale takiego zera jak Ty nie pamiętam.
Mam nadzieję że jakiś mod się obudzi i znikniesz z tego forum na dłużej.
|
Dobrze, że nie na ukamienowanie. To może wyjaśnisz, czemu mnie bijesz?
Ja tam mam nadzieję, że w końcu przestaniemy się bać Piasta Gliwice i Arki Gdynia.