|
Carlitos to mega piłkarz ale nie zapominajcie ze to Kiko sobie go wymyślił oby reszta jego wymysłów jak najszybciej odpaliła to będziecie odszczekiwać. Mamy zbyt dużo nowych zawodników wciąż twierdze ze Kiko zgrywa zawodników do ulubionej taktyki dzisiaj to trochę wyglądało na 4-3-3.
Sam nie wiem co mam myśleć bo po dzisiejszym meczu było trochę chaosu ale co najwazniejszy jest na ten moment wynik.
Nie zapominajmy ze budowanie konkretnego zespołu wg. Junco powinno zajęć 3-5 lat. Wiec czas tylko to nam pozostało a jak narazie i tak jesteśmy ponad kreska wiec wasze KIKO OUT i tak nie ma znaczenia bo suma sumaryczny dla wszystkich liczy się wynik a narzekanie na styl to sprawa podrzędna. Wiec wasze dywagacje o stylu i prowadzeniu drużyny i tak nie ma znaczenia. Zreszta każdy z krytyków także może spróbować swoich sił i spróbować na początek zdać podstawowy kurs trenerski. Rozumiem ze to forum każdy ma swoje zdanie ale czytanie co niektórych wypocin staje się męczące.
Mamy bardzo ciekawy zespół prawdopodobnie o 2010 roku z szansami na wiele a niektórzy wciąż narzekają. Budujemy praktycznie wszystko od nowa bez wielkich funduszy. Wszyscy robią co mogą a my jako kibice co mamy tylko narzekać i zwalniać?! Nie mamy wspierać i ufać bez względu na to jak to wyglada.
Weźcie się w garść i jedziemy dalej każdy kolejny mecz 3 punkty i nic więcej a od naszej strony kibicow pozostaje wspieranie klubu, zarządu i zespołu całym sobą w 100%.
JJJBG
|