ashkeczup napisał(a):

Czyli chcecie mi powiedzieć, że dobrze operujemy piłką i nie boimy się zaryzykować? "Jeżeli źle powiedziałem, udowodnij, co było złego. A jeżeli dobrze, to dlaczego Mnie bijesz?"
.
|
Bo nazywanie kogokolwiek debilem, zwłaszcza trenera swojego zespołu, to zejście poniżej poziomu przyzwoitości?