Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1361
Stary 16.09.2017, 22:01
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Czyli chcecie mi powiedzieć, że dobrze operujemy piłką i nie boimy się zaryzykować? "Jeżeli źle powiedziałem, udowodnij, co było złego. A jeżeli dobrze, to dlaczego Mnie bijesz?"
.
Bo nazywanie kogokolwiek debilem, zwłaszcza trenera swojego zespołu, to zejście poniżej poziomu przyzwoitości?
Odpowiedz cytując