Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 16.09.2017, 21:54
Dramatycznie słaby mecz, znowu wysokie piłki do przodu grane na pałę, ciężko się coś takiego ogląda. Jedyne pozytywy tego meczu to 3 punkty i więcej minut dla nowych piłkarzy. Cholernie widać brak rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia :(

Jedna ciekawa rzecz przykuła moją uwagę - bardzo ładne stroje Piasta. Jeśli Joma przyszłaby do Wisły z konkretną kasą i estetyczną koszulką byłoby super.
Odpowiedz cytując