|
Dramatycznie słaby mecz, znowu wysokie piłki do przodu grane na pałę, ciężko się coś takiego ogląda. Jedyne pozytywy tego meczu to 3 punkty i więcej minut dla nowych piłkarzy. Cholernie widać brak rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia :(
Jedna ciekawa rzecz przykuła moją uwagę - bardzo ładne stroje Piasta. Jeśli Joma przyszłaby do Wisły z konkretną kasą i estetyczną koszulką byłoby super.
|