Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1360
Stary 16.09.2017, 21:53
Czyli chcecie mi powiedzieć, że dobrze operujemy piłką i nie boimy się zaryzykować? "Jeżeli źle powiedziałem, udowodnij, co było złego. A jeżeli dobrze, to dlaczego Mnie bijesz?"

EDIT: Rzeczywiście, może użyłem złego sformułowania. Zamiast kłamcą bardziej odpowiednie byłoby 'farmazoniarzem'.
Ostatnio edytowane przez ashkeczup : 16.09.2017 o godz. 21:58.
Odpowiedz cytując