|
Czyli chcecie mi powiedzieć, że dobrze operujemy piłką i nie boimy się zaryzykować? "Jeżeli źle powiedziałem, udowodnij, co było złego. A jeżeli dobrze, to dlaczego Mnie bijesz?"
EDIT: Rzeczywiście, może użyłem złego sformułowania. Zamiast kłamcą bardziej odpowiednie byłoby 'farmazoniarzem'.
Ostatnio edytowane przez ashkeczup : 16.09.2017 o godz. 21:58.
|