|
Od początku mi się nie podoba Wisła Ramireza - ale wyniki są. Dwa punkty straty do lidera.
Trzeba wstrzymać konie i rozliczać za wyniki. Styl jest żenujący, ale za styl punktów nie dają (vide Moskal). Jeśli mamy zająć miejsca 6-10 to szkoda nerwów na ten styl i trzeba zatrudnić trenera, który będzie grał ofensywniej. Jeśli zawalczymy o coś więcej to trzeba zacisnąć zęby i uzbroić się w cierpliwość.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 16.09.2017 o godz. 21:54.
|