Wyświetl pojedynczy post
JarooP
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 16.09.2017, 21:44
Podsumowanie meczy:
Najważniejsze dosyć pewnie w obronie a w ataku trochę chaosu i niedokładności. Nie był to zły mecz granie było dziwne może być tylko to ze Kiko gra nowymi zawodnikami jakby byli w formie. Nie chce negować ich umiejętności Kiko ich zna i wie co potrafią wiec ja wciąż uważam trzeba czasu. Mam tylko nadzieje ze już niedługo może miesiąc ale jak narazie co najważniejsze są wyniki a one są wiec tym wszystkim co chcą wyrzucić Kiko mówię nie. Każdy chce wygranej w dobrym stylu ale nawet patrzeć na ligę w danym momencie żaden z zespół nie prezentuje równej formy.
Wojtkowski dobry chłopak ma drybling i szybkość ale to jego truchtających do obrony wcale go nie broni. Od momentu kiedy wszedł nie zrobił więcej niż Perez jeden strzał z czystej pozycji a to podanie to tak trochę na uwolnienie ze może Carlitos dojdzie. Brozio widoczny w jednej sytuacji dobre przyjęcie i odegranie i nic więcej.
Jeśli chodzi o Ze Manuela to chyba najlepszy jego mecz oby to świadczyło o jego zwyzce formy. Jesus poczekajmy czas, czas i czas teraz tylko tego nam brakuje. Oby 9 się wyklarowała z naszych nowych nabytków bo Carlitos takiego potrzebuje bo inaczej sam nam wszystkich meczy nie wygra.
Odpowiedz cytując