Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1352
Stary 16.09.2017, 20:46
Nie po to czekam na kolejny mecz dniami, godzinami by potem co kolejkę oglądać takie widowisko jak dziś. Dzida do przodu i będzie co będzie. Dość. Być może jeszcze ten mecz wygramy ale dla mnie nic to nie zmieni.

KIKO OUT.

Chciałbym żeby następne tygodnie pokazały, że się myliłem...
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując