|
Nie po to czekam na kolejny mecz dniami, godzinami by potem co kolejkę oglądać takie widowisko jak dziś. Dzida do przodu i będzie co będzie. Dość. Być może jeszcze ten mecz wygramy ale dla mnie nic to nie zmieni.
KIKO OUT.
Chciałbym żeby następne tygodnie pokazały, że się myliłem...
|