Karherop napisał(a):

|
Teraz wydajemy więcej na pensje. Dodatkowe 4 transfery zwiększyły nasz budżet w stosunku do wiosennej kadry. Przyznał to Knura w rozmowie z kimś zarządu.
|
Ja myślę, że tych czterech czy pięciu nowych wrzuconych donjednego wora bierze mniej niż Mąka i Semir we dwoje.