Pero napisał(a):

Cały czas zastanawiam się skąd bierzecie tyle optymizmu dla działań Kiko.
Po krótce przeanalizuje jego dokonania.
Najpierw 7 ostatnich kolejek poprzedniego sezonu (g.mistrzowska)
1 wygrana
1 remis
5 porażek
Cofnę się zatem jeszcze o 6 kolejek:
3 wygrane
1 remis
2 porażki
Nowy sezon:
4 wygrane
3 porażki
1 remis
Zatem bilans ostatnich 21 meczy:
8 wygranych
10 porażek
3 remisy
Co jest warte zauważenia spośród 8 wygranych aż 7 było różnicą tylko JEDNEJ bramki. A to oznacza że w żadnym z tych meczów nie dominowaliśmy. Wpadła by jedna bramka i tych wygranych by nie było. Dodatkowo jak pamiętam większość była dosyć fartownych wygranych.
Tylko raz w spotkaniu z Pogonią potrafiliśmy wygrać 4:0 i to wtedy kiedy Pogoń grała młodzieżą!!
Spośród przegranych meczów 5 zakończyło się porażką 1 bramką natomiast 5 więcej niż jednym golem.
Jak na wyniki naniosę sobie jeszcze styl gry drużyny, wszystkie jego opory co do jakichkolwiek uwag z zewnątrz to ciężko mi budować optymizm na tym trenerze. Obym znowu się mylił
|
A czemu pominąłeś mecze z Arką czy Jagą na początku roku? Bo było Ci tak wygodnie?