Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1346
Stary 16.09.2017, 13:33
Pero napisał(a):Wyświetl post
Cały czas zastanawiam się skąd bierzecie tyle optymizmu dla działań Kiko.
Po krótce przeanalizuje jego dokonania.
Najpierw 7 ostatnich kolejek poprzedniego sezonu (g.mistrzowska)



1 wygrana
1 remis
5 porażek
Cofnę się zatem jeszcze o 6 kolejek:



3 wygrane
1 remis
2 porażki

Nowy sezon:




4 wygrane
3 porażki
1 remis


Zatem bilans ostatnich 21 meczy:
8 wygranych
10 porażek
3 remisy

Co jest warte zauważenia spośród 8 wygranych aż 7 było różnicą tylko JEDNEJ bramki. A to oznacza że w żadnym z tych meczów nie dominowaliśmy. Wpadła by jedna bramka i tych wygranych by nie było. Dodatkowo jak pamiętam większość była dosyć fartownych wygranych.


Tylko raz w spotkaniu z Pogonią potrafiliśmy wygrać 4:0 i to wtedy kiedy Pogoń grała młodzieżą!!


Spośród przegranych meczów 5 zakończyło się porażką 1 bramką natomiast 5 więcej niż jednym golem.




Jak na wyniki naniosę sobie jeszcze styl gry drużyny, wszystkie jego opory co do jakichkolwiek uwag z zewnątrz to ciężko mi budować optymizm na tym trenerze. Obym znowu się mylił

A czemu pominąłeś mecze z Arką czy Jagą na początku roku? Bo było Ci tak wygodnie?
Odpowiedz cytując