Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1341
Stary 16.09.2017, 10:23
Dokładnie, Kiko ma przed sobą jasny cel. Jak go zrealizuje - wszyscy przymkną oczy na fatalny styl w jakim Wisła gra. Jeżeli jednak nie awansujemy do grupy mistrzowskiej to wyleci jak rakieta i nikogo nie będzie interesować ilu Hiszpanów gra obecnie w Wiśle.

Styl Ramireza jest siermiężny, zęby bolą od patrzenia, nawet w naszych lepszych meczach to raziło - a ostatni lepszy mecz (nie licząc zgromienia młodzieży ze Szczecina) był bardzo dawno temu. Jeszcze przed awansem do grupy mistrzowskiej wg mnie.

Kiko dostał na starcie duży kredyt zaufania i albo go spłaci, albo poleci. Tym bardziej, że nie tylko ja widzę to jak brzydko pod jego batutą gra Wisła. Wiadomo - wyniki rzecz najważniejsza, ale jak wyniki go nie obronią to nie widzę żadnych innych przesłanek, żeby go trzymać.
Odpowiedz cytując