Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 15.09.2017, 12:05
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Co za róźnica z kim? Piast to nie są jacyś totalni frajerzy, a my mamy szpital w drużynie. Drużyna ma grać o zwycięstwo ale jak ktoś nie widzi (bo nie chce) że nam wypadła połowa składu jest zwykłym internetowym napinaczem.

Pisanie że Piasta musimy i tak rozwalić to frajerstwo, stawianie się na pozycji hegemona kiedy nie wiadomo kto zagra na stoperze (przy okazji - Komisja Ligii to skończeni oszuści i nadają się na zieloną trawkę).
Każda drużyna w ekstraklasie, boryka się w trakcie każdego sezonu z kłopotami kadrowymi. Żadne usprawiedliwienie. Skończmy w końcu z tym. Z Twoim podejście do tematu, to najkrótsza droga do tego, żeby jak mówił nasz złotousty klasyk: "bić się o spadek".
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
Odpowiedz cytując