Kapsel napisał(a):

|
To nie żaden szanowny prezes, tylko jebane zero. Czekam tylko na zmianę prezesa pzpn. Już pisałem roku temu o tej rudej stulejce to parę osób pytało "o co z nim chodzi?","przecież bardzo dobry prezes" itp. Macie teraz odpowiedź, co jak i dlaczego. W sumie jednak, kilkanaście wcześniejszych akcji tego pajaca też wam coś powinno dać do myślenia. Idiota tylko się śmiać z błędów potrafi zamiast się zająć czymś pożytecznym.
|
Z mojej strony to była ironia