Wyświetl pojedynczy post
power1928
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Gliwice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6442
Stary 13.09.2017, 19:28
Moja opinia:
Na plus:
Bałaniuk - umie prowadzić piłkę krótko przy nodze - niezły strzał i drybling
Świątko - poziom Arsenica
Chorążka - wybronił co musiał, kilka dobrych interwencji na przedpolu, przy bramce bez szans
Wojtkowski - szarpał starał się dużo walczył, ale niedokładny
Basha - ma spokój w rozegraniu, dużo widzi
Na minus:
Ze Manuel - zagubiony w akcji przypomina mi Boguskiego, niby biega ale zwykle gubił piłkę i niedokładny
Imaz - nic nie pokazał nie strzelił 100% sytuacji
Pietrzak - słabo bronił, słabo w ofensywie wolałbym dawać szansę juniorowi myślę, że nie byłby gorszy
Perez - dobry w rozegraniu ale zero biegania z jego strony - potrzebuje dużo czasu
Z tysięcy klubów wybrałem ten...
Odpowiedz cytując