Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1826
Stary 13.09.2017, 13:50
Byl przekozak jako kto? Jako Dyrektor akademii, jako dyrektor sportowy, jako scout ok. Jako trener? Nie znam. Gorzej, jesli to ma byc długofalowy projekt Legii, czego sie obawiasz i Mioduski w koncu ogarnie akademie, postawi na szkolenie ala Dinamo. Na tym ci Chorwaci sie znaja jak malo kto. Jednak znajac nasze polskie podworeczko, gowno z tego bedzie, predzej czy pozniej
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 13.09.2017 o godz. 13:50.
Odpowiedz cytując