Byl przekozak jako kto

? Jako Dyrektor akademii, jako dyrektor sportowy, jako scout ok. Jako trener

? Nie znam. Gorzej, jesli to ma byc długofalowy projekt Legii, czego sie obawiasz i Mioduski w koncu ogarnie akademie, postawi na szkolenie ala Dinamo. Na tym ci Chorwaci sie znaja jak malo kto. Jednak znajac nasze polskie podworeczko, gowno z tego bedzie, predzej czy pozniej
