zrozumcie, oficjalna wersja to poszukiwanie flag, a czego nieoficjalnie szukali to chyba nie wiecie. a jak wiecie, to jesteście osobami które brały w tym udział lub wydawały rozkazy

oczywiście, że pies nie był do szukania flag no ale mógł szukać dragów jak i środków pirotechnicznych, ja nie wiem czego szukali poza tym że flagami

. także wszechwiedzący chwalcie się jaki macie stopień i która komenda.