TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

Chłopaczka to Ty co najwyżej możesz w lustrze zobaczyć
|
Oj, przepraszam, że Twoją płeć uraziłem w takim razie. No tak, gender takie modne ostatnio.
Wracając do poważnych wątków - ciekawy jestem jak Velez się zaprezentuje na środku obrony, dużo sobie po nim obiecuję.