Karherop napisał(a):

@Arkadiusz.Czerepach
Velez pauzował za kartki mistrzu
Basha zerwał mięsień? to by pauzował pół roku, a nie 2 tygodnie. Ma być już w treningu.
|
[...]Fran Velez musiał wystąpić w ostatnim meczu, mimo że wcześniej przez kilka dni nie był w stanie normalnie biegać.
[...]
Basha ma naderwany mięsień, w niedługim czasie powinien wrócić do zdrowia.[...]
http://www.dziennikpolski24.pl/sport...wiad,12435268/