Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24254
Stary 12.09.2017, 18:04
ferrekin napisał(a):Wyświetl post
Wytlumaczcie mi gdzie my upchamy ich wszystkich?
Drugie pytanie,gdzie my ich wszystkich ogramy?

Ten sezon to będzie jednym wielkim testem
To się wydaje długo, ale 3,5 miesiąca i będzie kolejne okno.

Nie wiadomo jak się potoczy los każdego z piłkarzy ale możliwe jest, że w zimie np skrócimy wypożyczenie Ze, z kolei Wojtkowski, Bartosz i Kolar pójdą na wypożyczenie. Wyobrażam sobie taką sytuację.

Poza tym może być to ostatni sezon w karierze Brożka, Głowackiego, Boguskiego (w Wiśle, nie w piłce) i w dalszej części sezonu będą już symbolicznie wchodzić na boisko.

Także ja bym się nie martwił czy ich wszystkich upchamy, ale co z tego wszystkiego wyniknie - pożyjemy zobaczymy.
Odpowiedz cytując