ferrekin napisał(a):

Wytlumaczcie mi gdzie my upchamy ich wszystkich?
Drugie pytanie,gdzie my ich wszystkich ogramy?
Ten sezon to będzie jednym wielkim testem
|
To się wydaje długo, ale 3,5 miesiąca i będzie kolejne okno.
Nie wiadomo jak się potoczy los każdego z piłkarzy ale możliwe jest, że w zimie np skrócimy wypożyczenie Ze, z kolei Wojtkowski, Bartosz i Kolar pójdą na wypożyczenie. Wyobrażam sobie taką sytuację.
Poza tym może być to ostatni sezon w karierze Brożka, Głowackiego, Boguskiego (w Wiśle, nie w piłce) i w dalszej części sezonu będą już symbolicznie wchodzić na boisko.
Także ja bym się nie martwił czy ich wszystkich upchamy, ale co z tego wszystkiego wyniknie - pożyjemy zobaczymy.