|
Chciałbym, żeby Kiko nie robił żadnych zmian ustawienia. Chciałbym, żeby wrócił Velez i Cuesta.
Zakładając, że komisja legii nie poleci z nami w kulki, widzę to tak: Cuesta - żelazny skład obrony - Małecki Velez Perez Imaz Carlitos Brożek. Na ławce: Buchalik, I marzy mi się, żeby w 60 minucie, przy wyniku 2-0 Brożka zmienił Kolar, w 70, przy 3-0, Głowę zmienił Arsenić, w 85, przy 4-0 Carlitosa Bałaniuk.
Czy nie za wcześnie na wpuszczanie nowych? Po pierwsze, pokażą się w sparingu. Po drugie, Kiko nie ma takich wahań. Po trzecie, myślę, że to są bardzo dobre transfery.
Dlaczego Brożek? Bo wydaje mi się, że odbił się od dna i zacznie strzelać. Dlaczego Perez? Bo ma jeszcze lepsze cv niż Velez, a Velez to jest na nasze realia pan piłkarz.
Wrzesień, sobota wieczór, oczekuję 15 tysięcy na trybunach.
Panowie, dzięki za temat tak wcześnie!
|