Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 12.09.2017, 16:29
Chciałbym, żeby Kiko nie robił żadnych zmian ustawienia. Chciałbym, żeby wrócił Velez i Cuesta.

Zakładając, że komisja legii nie poleci z nami w kulki, widzę to tak: Cuesta - żelazny skład obrony - Małecki Velez Perez Imaz Carlitos Brożek. Na ławce: Buchalik, I marzy mi się, żeby w 60 minucie, przy wyniku 2-0 Brożka zmienił Kolar, w 70, przy 3-0, Głowę zmienił Arsenić, w 85, przy 4-0 Carlitosa Bałaniuk.

Czy nie za wcześnie na wpuszczanie nowych? Po pierwsze, pokażą się w sparingu. Po drugie, Kiko nie ma takich wahań. Po trzecie, myślę, że to są bardzo dobre transfery.

Dlaczego Brożek? Bo wydaje mi się, że odbił się od dna i zacznie strzelać. Dlaczego Perez? Bo ma jeszcze lepsze cv niż Velez, a Velez to jest na nasze realia pan piłkarz.

Wrzesień, sobota wieczór, oczekuję 15 tysięcy na trybunach.

Panowie, dzięki za temat tak wcześnie!
Odpowiedz cytując