|
witam!!
mimo że jestem na forum Wisły od lat, to jednak jestem rzadkim gościem tutaj bo nie ukrywam mieszkam na drugim końcu Polski i na co dzień piłką nie żyję ALE będę w przyszły weekend w Krakowie po raz pierwszy (!!), będę w sprawach służbowych za to wieczory wolne i nie ukrywam, jeśli ktoś ma ochotę wypić piwo z człowiekiem z nad morza, miałby czas i ochotę i pokazać fajne miejsca w Krakowie, niech się do mnie odezwie na priv!
pozdrawiam
f
|