|
Odświeżę bo mnie zaraz qrwica strzeli.Posiadam Xperia E5 fotki trzaska żyleta,ale filmiki to już tragedia ciemne, nie ostre nie mogę złapać ostrości nawet....Próbowałem różnych ustawień i dalej kaplica moja stara Lumia 520 rozkłada ją na łopatki w nagrywaniu filmików ktoś coś ?
|