Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1655
Stary 11.09.2017, 20:40
Odświeżę bo mnie zaraz qrwica strzeli.Posiadam Xperia E5 fotki trzaska żyleta,ale filmiki to już tragedia ciemne, nie ostre nie mogę złapać ostrości nawet....Próbowałem różnych ustawień i dalej kaplica moja stara Lumia 520 rozkłada ją na łopatki w nagrywaniu filmików ktoś coś ?
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując