Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24248
Stary 11.09.2017, 18:24
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Szybka ocena nowych nabytków po konferencji:

Perez - wygląda na bardzo pewnego siebie. Jeszcze 3 lata temu był wyceniany na 2 mln euro i fajnie gdyby to odzwierciedlił. Patrząc na CV - może być z miejsca naszym wzmocnieniem. Mam skojarzenia z Vrdoljakiem z Legii.
Balaniuk - jest dobrze zbudowany fizycznie, wygląda na pogodnego i rozsądnego gościa. Nie sądziłem, że może być już przygotowany do gry i aż się nie chce wierzyć w jego słowa.
Kolar - szczuplejszy od Denisa, jako jedyny nie dostał tłumacza w swoim języku
Jezus - jak sam przyznaje utknął na 4 lata w 2 lidze i tylko ciekawe jaki był tego powód. Najmniej sobie po nim obiecuje, bo i charakterystyką gry może przypominać Videmonta.
Jestes Mistrzem, ja tak po konferencji bym nie potrafil ocenic jakie to beda wzmocnienia
Odpowiedz cytując