Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline
#
24247
11.09.2017, 17:51
Karherop
napisał(a):
Szybka ocena nowych nabytków po konferencji:
Perez - wygląda na bardzo pewnego siebie. Jeszcze 3 lata temu był wyceniany na 2 mln euro i fajnie gdyby to odzwierciedlił. Patrząc na CV - może być z miejsca naszym wzmocnieniem. Mam skojarzenia z Vrdoljakiem z Legii.
Balaniuk - jest dobrze zbudowany fizycznie, wygląda na pogodnego i rozsądnego gościa. Nie sądziłem, że może być już przygotowany do gry i aż się nie chce wierzyć w jego słowa.
Kolar - szczuplejszy od Denisa, jako jedyny nie dostał tłumacza w swoim języku
Jezus - jak sam przyznaje utknął na 4 lata w 2 lidze i tylko ciekawe jaki był tego powód. Najmniej sobie po nim obiecuje, bo i charakterystyką gry może przypominać Videmonta.
What ? Szybka ocena nowych
nabytków po konferencji
No nie wierzę
Sorry za dwa posty nie zauważyłem
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 11.09.2017 o godz. 20:37.
Piggy oddaj hajs
brylant17
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do brylant17
Znajdź inne posty napisane przez brylant17