|
po odejściu dwóch zawodników ze środka pomocy, potrzeba nam czasu i spokoju a nie pitolenia ala moi niektórzy przedmówcy. wierzę, że Kiko i Junco oraz cała reszta sztabu i Zarząd wiedzą co robią i że uda się osiągnąć zamierzone cele (gra w pucharach?). będzie dobrze!
|