Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1315
Stary 11.09.2017, 11:03
Okej, 2 pkt straty do lidera, ale:
Wygraliśmy z (obecnie): 16 Termalicą, 15 Cracovią, 13 Wisłą Płock, 11 Pogonią
Zremisowaliśmy z: 14 Lechią
Przegraliśmy z: 2 Górnikiem i 3 Zagłębiem.
Spójrzcie na tabelę i formę drużyn z którymi wygraliśmy w tym sezonie. Łatwiej już nie będzie.
Odpowiedz cytując