Wyświetl pojedynczy post
momo
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1312
Stary 11.09.2017, 09:27
2 pkt straty do lidera
Jak ktoś nie rozumie powyższego to:
Wyprzedano pomoc.
Brożek, Boguski, Ondraszek - kontuzje lub brak formy. Atak w rozsypce.
Z poprzedniego sezonu z formacji odpowiedzialnych za kreowanie akcji został tylko Małecki. Jak ktoś chce krytykować bo nie gramy pięknej piłki - to ma problem z postrzeganiem rzeczywistości. Poważny problem.

Bartosz, Kostal, Wojtkowski, Balanyuk, Arsenic, Kolar, Chorążka - zawodnicy do 23 lat. Odpowiedzialne krótkie kontrakty z opcją przedłużenia. Niskie kontrakty.

Co do trenera ... Mamy takiego na jakiego nas stać. Naprawdę chcecie kolejnego Wdowczyka, Probierza, Bartoszka który zarobi x3 to co Kiko a może i więcej, a efekty będą takie same lub gorsze Kiko nie jest geniuszem taktyki, nie jest bogiem motywacji, nie jest wf-stą żeby zrobić 'maszyny' z naszych graczy. Jest średnim trenerem w średnim klubie, któremu właśnie roz... formacje ofensywną i musi liczyć na dzidę do przodu, szczęście i umiejętności indywidualne nim choć kilku zawodników nabierze automatyzmu. Przykład Sadlok-Małecki - w poprzednim sezonie ich współpraca wyglądała tragicznie najgorzej w zespole. Obecnie jest to najlepiej współpracująca para zawodników w zespole. Kadra została zamknięta wczoraj. Dajmy trenerowi 6 tygodni na poskładanie tego. Spokojnie.

Jesteśmy Wisłą, każdy musi się z nami liczyć. Ale tylko liczyć, a nie oczekiwać najmniejszego wymiaru kary, bo chyba niektórzy malkontenci powyżej jeszcze żyją w tych czasach.
Cieszcie się z upragnionej stabilizacji, z budowania zespołu z głową, odpowiedzialnie, a nie szukajcie dziury w całym.
Odpowiedz cytując