Temat
:
Kiko Ramirez były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
pietruch
Senior Member
Od: 10.2005
Skąd: Słupsk
Offline
#
1310
11.09.2017, 08:42
Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, ale obecny sezon jest ostatnim sezonem, gdzie w dalszym ciągu dzielimy punkty na pół po 30 kolejkach.
Potencjalne zmiany miały wejść od przyszłego sezonu.
pietruch
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pietruch
Znajdź inne posty napisane przez pietruch