|
na szczęście liga jest tak żenująco słaba,że praktycznie nie ma żadnych strat...ale szczęście kiedyś się kończy...póki co jest chaos kadrowy, taktyczny ogolnei pilkarski. Kiko musi jak najszybciej ustabilizować drużyne żeby przewaga nie zrobiła się niebezpiecznie duża, bo dzielenia pktów nie ma a bez pucharów przy tym obciążeniu kadrowo-płacowym znowu będzie nerwowo...
BRUCE SPRINGSTEEN & THE E-STREET BAND
"This music is forever for me. It's the stage thing, that rush moment that you live for. It never lasts, but that's what you live for."
--Bruce Springsteen
|