Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1304
Stary 10.09.2017, 20:18
Po zakończonej kolejce - 2 punkty straty do lidera. Nie jest źle.

Ja cały czas uważam, że kluczowe będzie dotrwanie cały czas "w czubie" do 15 kolejki.
Wtedy to dopiero wyrównamy dysproporcje między meczami "u siebie" i "na wyjeździe" o na przestrzeni 5 kolejek zagramy 4 razy na własnym stadionie.

15 kolejka (4-5 listopada) Wisła Kraków - Sandecja Nowy Sącz
16 kolejka (18-19 listopada) Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
17 kolejka (25-26 listopada) Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków
18 kolejka (2-3 grudnia) Wisła Kraków - Górnik Zabrze
19 kolejka (9-10 grudnia) Wisła Kraków - Wisła Płock

Do tego momentu Kiko musi już poukładać sensownie te klocki - a wtedy wszystko się może zdarzyć.
Odpowiedz cytując