Pero napisał(a):

A propo rzutów rożnych. Już któryś trener próuje rozwiązań z rozgrywaniem ich na krótko. Pytanie czy my kiedyś osiągneliśmy z tego korzyść w postaci bramki? Ja nie pamiętam
Już do wrzenia doprowadziła mnie sytuacja z samej końcówki gdzie sekundy do końca a my zamiast wrzutkę to gramy ktrótko. Tracimy przy tym zawodnika wybiegającego do podania i to do sytuacji bramkowej jak i ewentualnego powrotu do kontry...
|
Za SFG odpowiada Goncalo Feio i po prawdzie to po tym meczu powinnismy go za nie chwalić - vide: Gonzalez, Arsenić. Nie jego wina, że nie trafiają do bramki z pięciu metrów.