|
Ogólnie wydaje się, że ten sezon ma być przejściowym - cel sportowy to awans do 8ki, a jakikolwiek wynik wyżej (ekstraklasa/PP) będzie traktowany jako duży bonus.
Może w końcu w rundzie dodatkowej więcej minut dostaliby młodzi? Kto wie.
Za to kluczowe w tym sezonie ma być wyłonienie spośród licznej kadry, w której znalazło się wielu nowych graczy szkieletu zespołu na sezon 18/19. Struktura umów wskazuje na to dość jednoznacznie.
Bardzo podoba mi się taka idea Junco i zarządu (bo musi mieć od nich na to zgodę). Przy ograniczonych środkach, wymuszonej zmianie warty (wystarczy spojrzeć na to jak źle grają w tym sezonie legendy Wisły) i specyfice polskiej ligi, zarówno pod względem wyników jak i rynku transferowego to doskonałe podejście.
|