Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

kolego świetny tekst, świetny blog
POLECAM
a pod tekstem podpisuje sie rękami i nogami
i proponuje przystopować z żenującym hejtem na Buchalika
|
Buchalik od zawsze gra słabo przykro mi on jest przeciętnym bramkarzem....