wiesniak842 napisał(a):

|
Drogi kolego, w wyjsciowej jedenastce piatkowego meczu na boisko wybieglo trzech nowych zawodnikow. Arsenic, Carlitos sa z klubem od czerwca. Jedynie Ze Manuel jest u nas dopierdo miesiac . Mamy wrzesien, wiec o jakich dwoch tygodniach nauki schematow i stylu mowisz(poza wyzej wymienionym Ze Manuelem oczywiscie).
|
Zauważ, że jedenastka często się zmienia. Cała kadra jest zresztą przebudowana w porównaniu do tego co było na wiosnę. Naprawdę musi to potrwać zanim wszystko zacznie dobrze działać.