Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79942
Stary 10.09.2017, 09:07
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Drogi kolego, w wyjsciowej jedenastce piatkowego meczu na boisko wybieglo trzech nowych zawodnikow. Arsenic, Carlitos sa z klubem od czerwca. Jedynie Ze Manuel jest u nas dopierdo miesiac . Mamy wrzesien, wiec o jakich dwoch tygodniach nauki schematow i stylu mowisz(poza wyzej wymienionym Ze Manuelem oczywiscie).
Zauważ, że jedenastka często się zmienia. Cała kadra jest zresztą przebudowana w porównaniu do tego co było na wiosnę. Naprawdę musi to potrwać zanim wszystko zacznie dobrze działać.
Odpowiedz cytując