MaLk napisał(a):

|
Innemi słowy, doszło kilkunastu nowych piłkarzy (niektórzy ciągle dochodzą z dnia na dzień), a niektórzy "specjaliści" mają do trenera problem, że Wisła nie gra po przerwie na reprezentację porywającej piłki kombinacyjnej, bo przecież było aż dwa tygodnie na naukę schematów i stylu. Ech, ludzie...
|
Drogi kolego, w wyjsciowej jedenastce piatkowego meczu na boisko wybieglo trzech nowych zawodnikow. Arsenic, Carlitos sa z klubem od czerwca. Jedynie Ze Manuel jest u nas dopierdo miesiac . Mamy wrzesien, wiec o jakich dwoch tygodniach nauki schematow i stylu mowisz(poza wyzej wymienionym Ze Manuelem oczywiscie).