Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79940
Stary 09.09.2017, 23:47
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Innemi słowy, doszło kilkunastu nowych piłkarzy (niektórzy ciągle dochodzą z dnia na dzień), a niektórzy "specjaliści" mają do trenera problem, że Wisła nie gra po przerwie na reprezentację porywającej piłki kombinacyjnej, bo przecież było aż dwa tygodnie na naukę schematów i stylu. Ech, ludzie...
Drogi kolego, w wyjsciowej jedenastce piatkowego meczu na boisko wybieglo trzech nowych zawodnikow. Arsenic, Carlitos sa z klubem od czerwca. Jedynie Ze Manuel jest u nas dopierdo miesiac . Mamy wrzesien, wiec o jakich dwoch tygodniach nauki schematow i stylu mowisz(poza wyzej wymienionym Ze Manuelem oczywiscie).
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 09.09.2017 o godz. 23:48.
Odpowiedz cytując