Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79938
Stary 09.09.2017, 22:48
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
No, kapitalny hit. Szczeniak ze Wschodu który nastrzelał bramek w drużynie juniorskiej. Hit.
W sumie nie ma sensu pompować balonika bo zaraz debile zmieszają chłopaka z błotem jak w debiucie nie strzeli hattricka, ale transfer wygląda na papierze obiecująco. Mam nadzieję że rozumiesz czemu gdyby nastrzelał w drużynie seniorskiej to by do Wisły nie przyszedł...

Zdrowe podejście, hit to (na razie) nie jest, ale może coś z niego być.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując