TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

|
No, kapitalny hit. Szczeniak ze Wschodu który nastrzelał bramek w drużynie juniorskiej. Hit.
|
W sumie nie ma sensu pompować balonika bo zaraz debile zmieszają chłopaka z błotem jak w debiucie nie strzeli hattricka, ale transfer wygląda na papierze obiecująco. Mam nadzieję że rozumiesz czemu gdyby nastrzelał w drużynie seniorskiej to by do Wisły nie przyszedł...
Zdrowe podejście, hit to (na razie) nie jest, ale może coś z niego być.