Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79933
Stary 09.09.2017, 22:21
R33 napisał(a):Wyświetl post
Victor Perez, Vullnet Basha oraz Tibor Hailović to środkowi pomocnicy, dlatego nie zostali wymienieni przeze mnie ani wolfy'iego gdyż _al3x zarzucał, że zamiast skrzydłowych, obrońców, napastników i bramkarza kupiono samych środkowych pomocników.
Dokładnie. Fajnie że ktoś jeszcze czyta posty przed odpisaniem.

Pepihno - tak się zastanawiam, czy ty w ogóle rozumiesz na czym polega ściąganie za darmo piłkarzy do klubu ekstraklasy nie mogąc zaoferować wysokiego kontraktu skoro masz problem z tym, że przychodzą zawodnicy którzy nie poradzili sobie w poprzednich klubach?

Niestety, Twoje przemyślenia nie wnoszą NIC do dyskusji, bo za darmo i z niskimi kontraktami mogą przyjść TYLKO zawodnicy którzy sobie wcześniej nie poradzili lub coś im nie wyszło.
Pomijam już fakt że kilku z nich trochę grało, ale skąd wy się bierzecie z tym zerowym kontaktem z rzeczywistością i roszczeniową postawą to ja naprawdę nie wiem.

Będzie potem że wolfy psychofan i obraża inaczej myślących ale ty nawet nie myślisz, inaczej zauważyłbyś tą oczywistość że z kartą na ręku do średniaka ekstraklasy przychodzą tylko Ci którym nie wypaliło. To tak jakbyś narzekał że w lumpeksie masz używaną odzież.

Ja naprawdę myślałem że Koalik osiągnął szczyty absurdu ale nie, zawsze jest ktoś głupszy za rogiem i czeka na odpowiedni moment żeby rozjebać Ci system. Brawo. White Star Award czeka.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.09.2017 o godz. 10:38.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując