Wyświetl pojedynczy post
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79929
Stary 09.09.2017, 21:29
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jak możesz napisać że transfery sa słabe w 90% jednoczesnie chwaląc Carlitosa i nie widząc na oczy Kolara i Pereza? Jesteś mi to w stanie wytłumaczyć jak Ty te % liczysz?

Poza tym: Velez to zly transfer? Kazimierz Wegrzyn to Ty?

Wojtkowski, Kostal, Halilovic, Arsenic, Kolar to młodzi gracze i tak jak i Perar Brlek wątpliwe że wypala z miejsca. To po prostu inwestycje. Mlody wiek i niewątpliwy talent stanowi ich wartość.

Zreszta założę się ze o Peraru Brleku też pisałeś że to szrot niewypał.
z tych co już troche pograli?
1. Velez bez szału. drugi Llonch bez umiejętności podania do przodu
2. Kostal- słowacki messi który jest przestawiany jak dziecko i nie gra nic
3. Halilovic- 1 dobre podanie na mecz, zero kreowania gry
4. Wojtkowski- słabiutki, póki co nadaje się tylko do filmików z kulis
5. Ze manuel- najsłabszy chyba z całego zaciągu a CV najlepsze
6. Cuesta- póki nie złapał kontuzji bardzo "elektryczny" i nic dobrego o nim powiedzieć nie można było
7. Carlitos- jedyny duży plus

Powtarzam PÓKI CO z 7 zawodników którzy już "coś" pograli tylko Carlitos jest 100% wzmocnieniem, Velez bez rewelacji, ale niech będzie, że też na mały + a reszta? Nie oceniam czy zawodnik ma potencjał, jest młody stary czy jest dzieckiem? Oceniam ich grę na tu i teraz.

EDIT: Podsumowaniem jest wczorajszy mecz z arką i Rafał Boguski w pierwszym składzie!!!
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując