Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79927
Stary 09.09.2017, 20:54
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
wolfy, karherop

Z Drzazgą to była ironia. Zwłaszcza że sam wiele razy pisałem ze przy jego brakach szybkościowych nie wróże mu większej kariery.

Natomiast Ze Manuel to nie jest piłkarz tzw. przyszłościowy a na już. CV miał najlepsze ze wszystkich nowych a na razie najbardziej zawodzi. W meczu po prostu go nie ma. W jego przypadku nie ma czasu żeby chłop odpalił za 15 czy 20 meczy przy kwocie odstępnego która ma wpisaną w kontrakcie z nami. Oczywiście zawsze może odpalić w następnym i jako kibic Wisły tego mu życzę. Ale optymistą tutaj nie jestem.
Ze Manuel to oczywiście piłkarz na już ale to nie znaczy że musi zacząć grać od kopa. Zresztą - będzie słaby to usiądzie na ławce.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując